Nico Meurs: 'Volgende X'

Nico Meurs: 'Volgende X'

Zo 25/05 - Hilversum

Theater Kleintje Kunst

14:30 - 16:00


Zondag 25 mei, aanvang 14.30 uur, herhaalt Nico Meurs zijn prachtige, verrassende voorstelling ‘VOLGENDE X’. Eerder was hij bij ons te zien in het stuk ‘Onder het Melkbos’ en ‘DoNOTopen’


Korte inhoud: Een man alleen in een verlaten wachtruimte van het ziekenhuis wacht gespannen af of zijn vrouw Maaike, die een auto-ongeluk heeft gehad, nog uit haar coma zal ontwaken. Ondertussen doodt hij de tijd met verhalen, grappen, liedjes, imitaties, anekdotes, bespiegelingen en herinneringen… Langzamerhand kom je meer-en-meer te weten over zijn leven en over de toedracht van het ongeluk.


‘VOLGENDE X’ is een bekroonde tekst uit 1993 is van de Engelse schrijver Ron Aldridge. Het is door Nico opnieuw vertaald en bewerkt. Het resultaat is een ‘tragi-komische’ solo van ruim een uur. De voorstelling zit vol humor, vaart en ontroering en is zowel beklemmend, als ook grappig en diep-menselijk. Maar bovenal kent het een aantal zeer onverwachte ‘plot-twists’ die de toeschouwer op het puntje van de stoel zal laten zitten!


Nico Meurs (Alkmaar, 1970) studeerde in 1994 af aan de Toneelschool Amsterdam. Hij is verbonden aan Theaterstichting De Blauwe Feniks en Theatergroep ALKmaar (TALK). Daarnaast is hij ook als gast-acteur te zien bij andere gezelschappen.


REACTIES UIT HET PUBLIEK OP: “VOLGENDE X”
* Prachtig stuk. En zó knap gespeeld!
* Pfff….. wat een ‘rollercoaster’…
* De plot-wending in het verhaal zag ik totaal niet aankomen; echt
héél verrassend!
* Op het puntje van mijn stoel gezeten.
* Het einde raakte mij enorm.
* Ik heb gelachen en ook een traantje weggepinkt…
* Een uur en een kwartier gefascineerd zitten kijken en luisteren.
* Ik wil dit nog een keer zien!!!
* Een hartverscheurend slotakkoord.
* Diep, diep onder de indruk.
* Geweldig geacteerd.


Bekijk hier de trailer: https://youtu.be/s74s4SrlUwI


Reserveren: theaterkk@gmail.com               Entree: € 20,-

Terug