'Special Edition' Brocante in de Grote Kerk Dordrecht

'Special Edition' Brocante in de Grote Kerk Dordrecht

Vr 01/11 - Dordrecht

Grote of Onze- Lieve- Vrouwe Kerk

16:00 - 16:30


Welkom op de 'Special Edition' Brocante in de Grote Kerk in Dordrecht 


op 1 en 2 november a.s.


 


De winter doet haar intrede. De donkere dagen breken weer aan, de geur van kerst hangt in de lucht.


De leukste periode van het jaar is begonnen.


 


Speciaal voor liefhebbers van antiek en brocante wordt op vrijdag 1 en zaterdag 2 november de Grote Kerk van Dordrecht omgetoverd tot een betoverende locatie voor de ‘Special Edition’ Brocante. Dit evenement belooft een ware schatkamer te zijn vol nostalgie en kerstpracht.


 


Een sfeervolle ervaring voor alle bezoekers


 


Meer dan 40 standhouders presenteren hun zorgvuldig samengestelde collecties van prachtige oude antiek, kerstversieringen, kerstballen, engelen, klokjes en de mooiste schatten en vondsten uit lang vervlogen tijden. Naast authentieke brocante uit Frankrijk, België en Engeland, zijn er unieke stukken te vinden die perfect passen in de de Grote Kerk die sfeervol is verlicht is om de magische ambiance compleet te maken.


 


De deuren van de Grote Kerk gaan op vrijdag open om 16:00 uur en sluiten om 20:00 uur. 


Op zaterdag zijn bezoekers welkom van 10:00 tot 16:30 uur. 


De entree bedraagt €5,- per persoon, terwijl kinderen tot 12 jaar gratis toegang hebben. 


 


Een uniek evenement op een bijzondere locatie


 


Met haar majestueuze architectuur en rijke geschiedenis is de Grote Kerk in Dordrecht een ideale locatie voor deze ‘Special Edition’ Brocante. Mis het niet!


 


Dit bijzondere evenement is een ideale gelegenheid om de feestperiode in te luiden en alvast in de kerstsfeer te komen. De organisatoren nodigen iedereen van harte uit om een bezoek te brengen aan deze exclusieve editie van de Brocante.


 


Voor meer informatie:


www.heerenlandenevents.nl

Terug