Drift & Theater

Drift & Theater

Do 09/05 - Amsterdam

Theater Mascini

20:00 - 23:00


Het jaarlijks terugkerende Wijsgerig Festival DRIFT organiseert dit jaar de eerste editie van Filosofie & Theater. Op donderdagavond 9 mei, van 20:00 tot 23:00 in Theater Mascini, zal DRIFT het theater ontmoeten op een avond die gevuld wordt met verschillende vormen van theater en manieren van theatermaken. Filosofie en theater bewegen naar elkaar toe en gaan met elkaar in zee. Zo zal theatercollectief Blond & Cynisch nieuw werk tonen en in gesprek gaan met het publiek over hun materiaal, zal filosofisch theatermaker Chaja van Kollem een filosofische theaterworkshop verzorgen en zal Just van Bommel de eerste stappen van een nieuw langduriger onderzoek naar de fragiele mannelijke identiteit tonen.


     Waar de filosofie het risico loopt een afstand te creëren tussen theorie en realiteit, heeft het theater de capaciteit deze kloof te overbruggen door de theorie tastbaar, inzichtelijk en zintuiglijk te maken. Filosofie en theater vullen elkaar op deze manier aan en dagen elkaar uit. Filosofie & Theater zal daarom in het teken staan van de speelse ontmoeting tussen het theater en de filosofie en deze op verschillende manieren tonen.


Deze avond is voor iedereen die geïnteresseerd is in theater, filosofie of beiden en zal bestaan uit drie blokken met daartussen telkens 15 minuten pauze waarin je terechtkan in het gezellige café van Mascini. Ga voor meer informatie en tickets naar www.festivaldrift.nl


 

Terug