Hendrikx en Tunru

Hendrikx en Tunru

Do 07/12 - Utrecht

Het Werftheater

20:30 - 01:00


Wel oudjaar, geen conference. Wel een terugblik, geen moraal. Wel humor. Geen duiding. Geen levenslessen. Ook geen script, trouwens. In De nogal hyperbijzondere Utrechtse Oudejaars-improvisatie-extravaganza 2023 nemen de Utrechtse cabaretiers Andries Tunru en Stefan Hendrikx het jaar onder de loep. Aan de hand van Utrechts nieuws, bekende gasten én verhalen uit de zaal improviseren zij een volledige Oudejaars-show bij elkaar.

Geen zorgen: je hoeft zelf het podium niet op, laat dat maar aan Stefan en Andries over. Na het -drie keer op rij!- winnen van het NK Improvisatietheater en hun lovende recensies bouwden zij als improvisatieduo Beperkt Houdbaar in korte tijd een ware cultstatus op.

Over
Andries Tunru won prijzen op drie verschillende cabaretfestivals en brak door bij het grote publiek via Lingo, Dumpert en De Slimste Mens.
Stefan Hendrikx won het Leids Cabaret Festival 2022 en is vast lid van het Utrechtse Comedyhuis. Ze worden muzikaal begeleid door multi-instrumentalist Joep Hullegie.

In de pers
“Pijnlijke kaken van het lachen!” ilovetheater
“Voor Hendrikx en Tunru bestaat er geen alledaagsheid. Ze kijken naar de wereld door een bril van soapseries, misdaadthrillers en musicals.” Theaterkrant

 

Terug